Krby NORDPEIS

KRBY NORDPEIS

KONVEKČNÉ TEPLO. Príjemné teplo, ktoré sa šíri Vašim domovom, sa nazýva konvekčné teplo a vzniká medzi krbovou vložkou a obostavbou krbu. Studený vzduch, nasávaný oddola, sa zohrieva v krbovej vložke. Horúci vzduch stúpa nahor a cez krbové mriežky sa dostáva do miestnosti.

STAVBA. Väčšinu našich krbov môžete postaviť bez predchádzajúceho základu priamo na drevenú podlahu. To robí stavbu krbu oveľa jednoduchšou a lacnejšou v porovnaní so stavbou alternatívneho produktu.

MONTÁŽ. Hotové časti krbu umožňujú rýchlu a čistú montáž. Krbová obostavba je dodávaná bez vrchného náteru. Váš krb môžete natierať deň po montáži latexovou/akrylovou farbou. Pokiaľ chcete dodať náteru štruktúru, primiešajte do farby trošku stavebného lepidla.

KVALITA. Časti krbu zo špeciálnym vláknom spevneného betónu, sú pevné, ale zároveň ľahké. Vďaka svojej hrúbke – len 3cm – umožňujú realizovať aj malé a elegantné riešenia.

POŽIARNO-TECHNICKÉ POŽIADAVKY. Krbové obostavby spĺňajú požiarno-technické požiadavky podľa použitej krbovej vložky, týkajúce sa vzdialeností od stien a veľkosti otvorov na prívod vzduchu na horenie a odvod horúceho vzduchu do miestnosti.


Pozrite si katalóg NORDPEIS >>>

Viac na stránke výrobcu NORDPEIS >>>